You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

BİZ KİMİZ?

Çağdaş bir şirket olma anlayışı içerisinde toplumsal değer yargılarına, sosyal sorumluluk kurallarına bağlı kalarak insan yaşamının ayrılmaz bir parçası olan hizmet anlayışından asla uzaklaşmadan görev ve yükümlülüklerini eksiksiz yerine getiren, marka değeri ve performansı ile 2002 yılından beri deneyimleri ile büyüyen Force Şirketler Grubu’nun amacı;

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin, beklentilerine en üst seviyede cevap vermeyi hedefleyerek, hizmete ilişkin doğabilecek aksaklıkları kabul edilebilir seviyenin altına indirmiş, meslek ve ahlak etiği kurallarına bağlı, kişi ve kurum kültürlerine sahip “Kalite Yönetim Politikasını” benimsemiş bir şirketler grubu olarak hizmet vermektir.

Grup şirketlerimizi oluşturan her bir firmamız konularında uzman,kendi sektörlerinden gelen profesyoneller ile dinamik, yaratıcı, renkli ve tutkulu ekiplerden oluşmuştur.


Vizyonumuz

FORCE GRUP olarak Türkiye de öncü ve örnek olacak, Ulusal alanda faaliyet gösterebilecek boyutta hizmet ağına sahip, hizmet kalitesi ve memnuniyet anlayışını, sürekli artan beklentilere karşılık verebilecek biçimde uygulamak ve yürütmektir.

Misyonumuz

FORCE GRUP Profesyonel yönetim hizmeti vererek, sektörde en bilinir ve en kaliteli, lider, aranan bir firma olmak için Teknolojik gelişmelere tam uyum sağlayıp, operasyonlarını eğitimli ve kalifiye personeller ile yerine getirmektir.

Amacımız

Tüm uzmanlık alanlarımızda sürekli olarak insana ve eğitime yatırım yapmak, başarısı kanıtlanmış yöntemleri kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

FORCE GRUP; NEDEN PROFESYONEL YÖNETİM FİRMASIDIR

Bina ve tesis yönetimi olarak faaliyetlerimizi, profesyonel bir anlayış ile hukuki mevzuat kapsamında yürütmekte olup, hizmet verdiğimiz bina, tesis, apartman ve site sakinleri arasındaki KOMŞULUK ilişkilerinin zarar görmemesini sağlamaktadır.
Ortak yaşam alanlarında ve komşuluk ilişkilerinde sorunlara neden olan apartman ve site yönetimini her türlü teknolojik imkanları kullanarak yürütmektedir.
Mevcut yasa ve yönetmeliklere göre apartman, site veya iş merkezlerinin kiracı ya da malikler arasındaki sorunlarını en aza indirgeyerek en iyi hizmeti almalarına imkan vermekte, huzurlu bir yaşam sunmaktadır.
Hizmet verdiğimiz apartman, bina site ile diğer tesislerde her türlü temizlik, teknik, güvenlik, havuz, peyzaj ve diğer hizmetler FORCE GRUP güvencesi ile yapılmakta, sorunlara en kısa sürede kalıcı çözümler bulmaktadır.
Başta zaman olmak üzere diğer imkan ve olanakların boşa harcanmasına izin vermemekte ve siz değerli müşterilerine her konuda tasarruf yapma fırsatı sağlamaktadır.
Kat malikleri ve kiracılara; tedarikçi ve temsilcilerine karşı eşit ve tarafsız bir yönetim ile yaklaşım sunmaktadır.
FORCE GRUP, hizmet verdiği apartman ve sitelerde, idari, teknik, güvenlik, hukuki ve yönetimsen konularda her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır.
Apartman ve sitelerin geliştirilmesi ve modernleştirilmesi ile ilgili olarak talep edilmesi durumunda projeler hazırlamakta, uygulamakta ve her türlü desteği sağlamaktadır.
FORCE GRUP Yönetim Hizmetleri; Hizmet verdiği apartman, site ve diğer tesislerde bütçe hazırlama, teknik bakım, işletme, hukuki işlemler, peyzaj ve havuz bakımları, kiracılarla ilişkiler vb konularda kendi branşlarında uzman kadrosu ve bilgisayar destekli veri tabanı üzerinden müşteri taleplerini, soru ve sorunlarını en kısa zamanda sonuçlandırmaktadır.
Hizmet sektöründe bizimle çalışmaya başlayan tüm personelimize ‘’ Görev öncesi ve görev başı ‘’ RUTİN eğitimler verilmekte, yapılan denetim ve raporlamalarda görülen noksanlıklar anında çözüme kavuşturulmaktadır.
Apartman ve sitelere verilen hizmetlerde şeffaf ve denetlenebilir politika izlenmekte, özellikle aidat ve harcamalar konularında ilgili denetim kurallarının kontrollerini sözleşmelere dahil ederek resmileştirmektedir.
FORCE GRUP Yönetim Hizmetleri; apartman, site, bina ve tesislerde optimum maliyetle vermiş olduğu tüm hizmetlerde fark yaratmayı hedeflemekte ve bu hedefleri ilke haline getirmiştir.

İlkelerimiz;

 • Tüm bireylere saygı göstermek
 • Müşterilerimizin çıkarlarını birbirlerinde ayrı tutmamak
 • İşimize stratejik bir biçimde odaklanmak
 • Yenilik (İnovasyon) başarılarımızın temel taşıdır
 • Kişisel uzmanlıklara değer vermek
 • En iyi olmaya özen göstermek
 • Dış dünyaya odaklanarak çalışmak
 • Karşılıklı dayanışma yaşam biçimimizdir
 • Gizlilik;

  FORCE GRUP Kişisel Verilerin Korunmasına dair Kanun kapsamında önemli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi taahhüt ve beyan eder.

  Değerlerimiz;

 • Artan işletme verimliliği,
 • Artan satın alma gücü sayesinde maliyetlerin düşürülmesi
 • Müşterilerimize daha etkin hizmet sunma imkanı,
 • Doğruluk, Liderlik, Güven, Sahiplenme, Şeffaflık…