You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

  • ALESTA

    Alesta Otelcilik, uzun yıllardır otelcilik sektörüne hizmet eden teknoloji, danışmanlık ve eğitim firmasıdır. Otelist sektöre vermiş olduğu hizmetleri Otel Yönetim Danışmanlık ve Otel Denetimi başlıkları altında toplamıştır.

  • Otel Yönetim Danışmanlık, sektörün önemli yöneticilerini bir araya getirip ortak sinerji oluşturulması ile hizmet üreten bir yapıdır.Alesta Otelcilik müşterilerini en yeni teknolojilerle tanıştırmaya ve otel yönetimlerine ışık tutmaya devam edecek; bu misyonu kaybetmeden ve prensiplerinden ödün vermeden büyümeye devam edecektir.

  • Gerek yeni açılacak, gerekse çalışır durumda bir oteliniz olsun, yönetim süreçlerini hazırlamak ve uygulamak için gerekli yetenek, tecrübe ve bilgiye sahip olduğumuzu göreceksiniz. Otellerin hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve müşteri güvenliğini göz önünde bulundurarak Bağımsız Otel Denetimleri gerçekleştirmekteyiz.

  • Welcome to our wonderful world. We sincerely hope that each and every user entering our website will find exactly what he/she is looking for. With advanced features of activating account and new login widgets, you will definitely have a great experience of using our web page.

  • Bu denetimler tarafımızdan 2 gece konaklamalı olarak yapılmaktadır. Bu denetimlerin esas amacı ; bir otelin girişte resepsiyondan başlayarak tüm proseslerini denetleyerek müşteri memnuniyeti açısından güçlü ve zayıf yönlerini açığa çıkartmaktır. Bu denetimden elde edilecek verilerle otelinizin kendini geliştirebileceği konular ortaya çıkacak olup, bu verileri kullanarak yapacağınız iyileştirmeler sonucunda müşteri memnuniyetini dearttırma fırsatı bulacaksınız .

  • Alesta OTELCİLİK , Şehir ve Resort otellerini, Golf ve Sağlık otellerini, Bio otelleri, Klüpleri ve diğer konaklama ünitelerini kapsayan Konaklama Ağırlama Endüstrisindeki tüm departman ve bölümler için HEAD (Konaklama Ağırlama Değerlendirme ve Geliştirme formları) olarak adlandırılan şablonlar geliştirdi. En iyi sonuçları elde etmek için Performans Değerlendirme sürecinde gerekli sonuçları üretecek ve alınan yönetim kararlarına temel oluşturacak “Olay Trilojisi” tanımladı.

Olay Trilojisi

Sonuç:

Sayısal : Ölçümlere ve karşılaştırmalara imkan sağlar.

Sözel : Ziyaret sırasındaki senaryoların daha iyi anlaşılmasına imkan sağlar.

Görsel : Operasyonlardan bazıları gizli misafir tarafından kaydedilebilir.

Hizmetlerimiz

1. Genel Yönetim

2. Bütçe Yönetimi

3. İnsan Kaynakları Yönetimi

4. Eğitim ve Seminer

5. Otel Denetim Sistemi

6. Yeşil Yıldız Danışmanlığı