You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

 • Mapeks

  Firmamız, çağın gerektirdiği şartları değerlendirerek en çok ihtiyaç duyulan sektör ve kuruluşlara bağlı kalite ve güvenlikten kesinlikle ödün vermeyen hizmet kalitesini prensip edinmiş firmalar ile işbirliği içerisine girerek hizmet ağını genişletmiştir.

 • Yangın güvenliğine dair MAPEKS firmasının tüm ürünlerinin satış ve pazarlama yönetimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Çalışan personelimiz en iyi şekilde eğitim ve bilgi tecrübesi arttırılarak müşterilerimize sorunsuz hizmet edebilmek için saha görevlerinde yer almaya başlamıştır.

 • Siz değerli ziyaretçi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet kalemlerimizle en iyi şekilde temsil edebilmek adına sorunsuz, kaliteli ve garantili hizmet anlayışında olduğumuzu belirtmek isteriz.

 • MAPEKS Yangın Tüpleri üretim ve içeriğinde mevcut olan söndürme tozunun tek üreticisi olduğundan dolayı da yurt dışından ithal edilen tozlara nazaran daha uygun maliyetle üretilmekte olduğundan piyasada hem üretim kalitesi hem de fiyat bakımından en uygun hizmeti vermektedir.

 • Bu bağlamda başlatmış olduğumuz işbirliği içerisinde Türkiye genelinde ve tüm dünya ülkelerine yapılan ihracatların tedarik ağının sorumluluğu firmamız tarafına yönlendirilmiştir.

 • Hizmetlerimiz

  1. Yangın Söndürme Cihazları Satış, Dolum ve Bakım Hizmetleri

  2. Yangın Söndürme Sistemleri Satış, Kurulum ve Bakım Hizmetleri

  3. Yangın Danışmanlık Hizmetleri

  4. Yangın Eğitim Hizmetleri

  5. Profesyonel Tesis Yönetim Hizmetleri