Teknik Servis

Günümüzde üreticilerin ürettikleri donanımlar için verdikleri garanti hizmetlerini verme yetenekleri, son kullanıcıların kararlarını doğrudan etkilemektedir. Bu kararların verilmesinde son kullanıcının garanti kapsamındaki hakları, bu hakların sağlanması sırasında üretici adına garanti hizmetini veren kuruluşun hızı ve yeteneği son derece önemli kriterlerdir.


Sistem Destek Hizmetleri
İşletim sistemi desteği,
Microsoft BackOffice desteği,
Sunucu üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar,
İstemci üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar,
İletişim ağı (network) sistem desteği,
Sistem yazılımları kuruluş hizmetleri,

Tamir Onarım Desteği Donanım Destek Hizmetleri. PC, Sunucu, Yazıcı ve Network cihazlarının onarım ve bakım hizmetleri, Kuruluş hizmetleri.

Apple, İpad, Notebook, Minibook, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddisk bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması, yada yavaş çalışması vb.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinde teknik servis hizmetimiz ile yada Bayi Bilişim teknik servisinde tamiri yapılmaktadır.

İş Yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.

Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri

Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada introbilisim Bilgisayar teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Markalı - markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda saat 14:00'a kadar yapılan talepler aynı iş günü içerisinde, 14:00'dan sonra yapılan servis talepleri ertesi iş günü karşılanmaktadır.

# Hizmet Tanımı Servis Merkezi ÜcretiYerinde Servis Ücreti
1 Arıza Tespit Bilgisayarınızın Arızasının Belirlenmesi Ücretsiz Ücretsiz
2 İşletim Sistemi ve Gerekli Yazılım ve Güncelleştirmelerin Yüklenmesi Biçimlendirme (Format), Sürücü (Driver) ve diğer gerekli yazılımları ve gerekli güncelleştirilmeler ile veri yedekleme işlemini kapsar 30 TL 40 TL
3 İlave Yazılım Yükleme Bilgisayarınızın ihtiyacı dışında özel yazılım yükletilmesi Ücretsiz* Ücretsiz*
4 Donanım Yapılandırması (Upgrade) ve Donanımsal Arızaların DüzeltilmesiBilgisayarınıza ekletmeyi ya da yükseltmeyi düşündüğünüz donanımları ve mevcut donanımızda oluşan arızanın onarılmasını kapsar Donanım Maliyeti + 6 TL Donanım Maliyeti + 18 TL
 İlave Bilgiler

İlave yazılım yükleme hizmeti, servis hizmeti isteyen müşterilerimize ücretsizdir, bunun dışında sadece yazılım yüklemek için getirilen bilgisayarlada yazılım başına, yazılım maliyeti + 6 YTL ücret tahsil edilir ve yüklenecek yazılımın lisansı ile ilgili her türlü sorumluluk müşteriye aittir.


Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.
Teknik servis ücreti bilgisayarın müşteriye geri tesliminde alınır.
Yerinde Teknik Servis Hizmeti'nde zaman sınırlaması yoktur. Sorun uzarsa bilgisayar servise götürülür ve arıza çözüldüğünde tekrar geri getirilir.
Kurumsal ve ev kullanıcısı servis ücretlerimiz aynıdır.
Kurumsal müşterilerimizin Dönemlik Teknik Servis Bakım Anlaşması ücretlendirmeleri aylık bilgisayar başına 40 YTL dir. Yerinde servis hizmeti verilir ve her türlü bakım ve onarım hizmetini kapsar. Donanım maliyetleri, DVD vb. harcamalar müşteriye aittir. Bakım anlaşmaları 1 aylık ya da daha uzun süreli yapılabilir.
Dönemlik servis bakım anlaşmalarında bilgisayar sayısı 5+ ise bilgisayar başına %20 +10 ise % 30 indirim yapılır.