Yazıcı Bakım - Onarım

Marka bağımsız baskı sistemlerinde kullanılan laser, mürekkep püskürtmeli (Deskjet, Boublejet ve Inkjet), nokta vuruşlu (Dotmatrix ve Line) printerların bakımı, onarımı Damla'nın profesyonel kadrosuyla, geniş yedek parça desteği ile hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet verilmektedir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Onarımını yaptığımız tüm cihazlar 3 ay garantimiz altındadır.3 ay içerisinde aynı arızadan sorun oluşursa garanti kapsamında onarımı yapılır. Servisimizce alınan cihazlarınızın yerine, kurumsal olarak anlaşmalı olduğumuz firmalara talebiniz halinde konsinye parkımızın uygun olduğu durumlarda cihaz vererek kesintisiz çalışmanızı sağlıyor, işlerinizin aksamasını engelliyoruz.

Arızalı cihazlarınızı bulundukları yerden servis araçlarımız ile alıp, onarım sonrasında teslim ediyoruz

Gebze Yazıcı Teknik Servis Hizmetleri
Gebze Yazıcı Servisi Bölgesinde en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Tüm Marka Yazıcı ürünlerine destek vermektedir.
2000 yılından itibaren yazıcı servis ve teknik destek hizmetlerimizi; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde profesyonel bir ortamda vermekteyiz . Haftanın 6 günü saat 09:00 ile 18:00 arası verdiğimiz hizmet süresince, en zor anlarında müşterilerinin yanında olan Gebze Yazıcı Servisi bu başarısının altında; Uzman kadrosu ve müşterilerinin Gebze Yazıcı Servisi duyduğu güvenden kaynaklanan güç bulunmaktadır.

Yazıcı, Fotokopi ve Faks Tamiri

Yazıcı Tamiri

Yazıcı tamiri konusunda siz değerli müşterilerini gebze intro bilişim ticaret merkezinde hizmet vermektedir. Her çeşit ve her marka yazıcılarınızın tamiri, bakımı ve onarımı büyük bir itina ve özveri ile yapılarak, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yazıcı Tamiri Yaptığımız Bazı Markalar

HP Marka Yazıcılar

Canon Marka Yazıcılar

EDIMAX Marka Yazıcılar

EPSON Marka Yazıcılar

Faks Tamiri

Faks tamiri konusunda siz değerli müşterilerini gebze intro bilişim merkezinde hizmet vermektedir. Her çeşit ve her marka faks makinalarınızın tamiri, bakımı ve onarımı büyük bir itina ve özveri ile yapılarak, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Faks Tamiri Yaptığımız Bazı Markalar

HP Marka Faks Cihazları

Canon Marka Faks Cihazları

Brother Marka Faks Cihazları

Karel Marka Faks Cihazları

Sagem Marka Faks Cihazları

Samsung Marka Faks Cihazları

Sharp Marka Faks Cihazları


Fotokopi Tamiri

Fotokopi tamiri konusunda siz değerli müşterilerini gebze intro bilişim ticaret merkezinde hizmet vermektedir. Her çeşit ve her marka fotokopi makinalarınızın tamiri, bakımı ve onarımı büyük bir itina ve özveri ile yapılarak, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Fotokopi Tamiri Yaptığımız Bazı Markalar

HP Marka Fotokopi Cihazları

Canon Marka Fotokopi Cihazları

Samsung Marka Fotokopi Cihazları

Sharp Marka Fotokopi Cihazları